Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Współpraca i kontakt

#ŁATWE


Skoro już tutaj jesteś to domyślasz się, że chętnie podejmę się współpracy. Może być ona całkiem prosta i polegać na pisaniu tekstów, napisaniu posta sponsorowanego, zrobieniu konkursu dla Czytelnikówumieszczeniu baneru lub zrobieniu akcji w social mediach. To te najprostsze z pomysłów i chętnie się ich podejmę. Niestety nie kręci mnie barter, więc o tym nie ma mowy. Oczywiście chętnie się go podejmę jeśli nie oferujesz przedmiotów, lecz coś nietypowego np. doświadczenie. 

#TRUDNE


Możemy razem zrobić także coś bardziej nietypowego lub ciut trudniejszego. Możesz zaprosić mnie na swój event offline, a ja zrobię z niego wartościową relację. Jeśli organizujesz jakąś akcję, mogę także przygotować wykład lub szkolenie z tematyki, która jest mi bardzo dobrze znana i bliska. Jeśli masz pomysł na coś innego - wal do mnie. Na pewno uda się nam wspólnie podkręcić nawet zwyczajny projekt. 


#NAJTRUDNIEJSZE 


Bardzo chętnie podejmę się także jakiejś nietypowej akcji. Jestem znana z tego co nieznane, nietypowe i krejzolskie, dlatego świetnie trafiłeś. Chętnie zmienię osobowość i styl życia na miesiąc, przekształcę swoje życie w film lub serial, czy nauczę się podstaw języka w 2 dni. Jeśli więc masz pomysł na akcję, która wymaga poświęcenia i całkowitego zaangażowania, to dobrze trafiłeś. Ze mną będzie to możliwe. 


DLACZEGO WARTO?


Bo łatwo się ze mną dogadać i nie stroję fochów.
Bo potrafię zmienić proste i zwyczajne, w niezwykłe i nie do ogarnięcia.
Bo mam masę oryginalnych pomysłów, co widać po samym blogu.
Bo podchodzę do życia nieszablonowo i jestem głodna nietypowych przeżyć.
Bo masz szansę na zrobienie czegoś, czego jeszcze nie było.
Bo Sieczkarnia to nie jest kolejny blog, jeden z wielu.
Bo jestem najszczerszym i najbardziej autentycznym blogiem w sieci. 

Zapraszam do kontaktu, zobaczymy co z tego wyniknie.