Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Warto znać III

sobota, lipca 20, 2013 sieczkarnia 10 Comments Category :


Dziś kolejna dawka subiektywnie świetnych adresów. Voila!


*
Change This - setki manifestów do pobrania za friko. Jeśli Cię łamie życie, nie wiesz co robić, jaką drogę obrać, co myśleć - sprawdź któryś z nich. A najlepiej kilka. 


*
Tim Ferriss i jego blog. Pewnie wielu z Was czytało już 4godzinny tydzień pracy i mniej więcej wiecie o czym ten koleś prawi. Jednak tym którzy słyszą o nim po raz pierwszy, bardzo serdecznie polecam lekturę bloga, który jest stale aktualizowany. Tim stale hackuje wszystkie dziedziny życia i osiąga masę sukcesów. Może kiedyś sama stworzę w końcu swoje alternatywne i stałe źródło dochodu i będę mogła prowadzić swój wymarzony styl życia, a nie ciągle tylko o tym marzyć...


*
Poradnik Pisania to dobre miejsce dla wszystkich aspirujących piszących. Krok po kroku, element po elemencie, od pomysłu aż po pracochłonną, ale jedyną drogę do napisania powieści (i nie tylko) czyli wiadomo - pisanie.


*
Ja mówie czyli On mówi, Ja się jaram. Bardzo fajne podejście do wielu rzeczy i mam nadzieję, że już to znacie.

*
Chris Guillebeau i jego Sztuka Nonkonformizmu. Do sprawdzenia obowiązkowo blog i manifesty (1 & 2). A wszystko dlatego, że Chris postanowił odwiedzić każdy kraj na świecie i udało mu się tego dokonać w 11 lat, bez ciśnień.


*
Positive Sharing to świetne miejsce, które może nauczyć Cię zadowolenia w pracy. Większość swojego dnia spędzamy w miejscu, które może niekoniecznie uwielbiamy i ważne jest, żeby nad tym popracować. Tutaj najgorsze wymówki, które sprawiają, że tkwisz w pracy której nienawidzisz, a tu szybko sprawdzisz czy przypadkiem nie powinieneś zmienić posady.


*
Think Simple Now - lubię takie odsłony samorozwoju. Prosto, dosadnie, przydatnie, z każdej dziedziny życia.
z


A jeśli podoba Ci się to co pisze, możesz polubić mnie na Facebooku albo śledzić na Bloglovin i wtedy łatwiej będzie nam do siebie dotrzeć :)RELATED POSTS

10 komentarze