Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Tako rzecze Paulo Coelho.

czwartek, czerwca 04, 2015 sieczkarnia 0 Comments Category : , ,

Często w sieci i poza nią robimy sobie jaja z Coelho, wyśmiewając jego twórczość, zbyt wyniosłe cytaty, oskarżamy go o bycie pompatycznym. Ludzie doszukują się herezji i wykrywają zapożyczenia z dzieł innych autorów. Jego styl powszechnie uważa się za zbyt prosty, naiwny. Mówi się, że ktoś plecie trzy po trzy, bo naczytał się Coelho. Nie czytałam żadnego z jego dzieł, ale mam zbiór jego różnych cytatów i niektóre z nich są dla mnie jak najbardziej sensowne. Dzisiaj prezentuję Wam te, które mimo swojej prostoty jak najbardziej do mnie przemawiają. I uważam, że do wielu z Was także przemówią, a wręcz z pewnymi się po prostu zgodzicie. Nie są ani odkrywcze ani nie rewolucjonizują podejścia do pewnych kwestii, ale mogą utwierdzić nas w już posiadanych przez nas poglądach. No i troszkę też motywują, nie ukrywam.

paulo coehlo, tako rzecze, cytaty
zCytaty dotyczą strachu przed zmianą, samymi korzyściami z tej zmiany płynącymi, a także cieszeniem się teraźniejszością i tym co jest.


AlchemikAlchemikAlefCzarownica z PortobelloJedenaście minutKronika. O nowych wartościach.Piąta góraPielgrzymRękopis znaleziony w AkceRękopis znaleziony w AkcePiąta góraRELATED POSTS

0 komentarze