Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Jessi Arrington miłość do koloru

poniedziałek, kwietnia 01, 2013 sieczkarnia 0 Comments Category : , ,Jessi Arrington czyli dziewczyna-tęcza.
Nowojorska projektantka i designerka, która uwielbia kolory i uwielbia wprowadzać w życie swoje i innych MAGIĘ. Odkryłam ją na TED, oglądając jej wykład o tym jak całą swoją garderobę kompletuje w lumpeksach. Na tygodniowe warsztaty TED, zabrała ze sobą malutką walizkę i siedem par majtek. Tylko tyle i aż tyle. Całą resztę garderoby skompletowała podczas swoich wypadów do sklepów z odzieżą używaną i na pchle targi. Stworzyła zestawy ciuchów na cały pobyt, a przed wyjazdem, rozdała wszystkie ubrania, które kupiła.
Na pewno nie można jej odmówić kreatywności i oryginalności- jej ubrania są już wystarczająco kolorowe i wesołe same w sobie, a ona potrafi je dodatkowo tak zestawić, że wręcz emanują pozytywną energią.
Zachęca aby iść w jej ślady i odkrywać nieskończone bogactwa i zalety sklepów z odzieżą używaną. Niby żadna nowość w dzisiejszych czasach, gdy lumpeksy stały się modne dzięki internetowi, blogom modowym, czasopismom. Jednak to nie to samo - Jessi widzi w używanych ubraniach magię i sama czaruje.
I przede wszystkim - kolor! To nim Jessi się bawi, inspiruje, zachwyca. z niego tworzy i nim inspiruje. Na jej stronie http://luckysoandso.com/ , możemy przeczytać jeszcze więcej o niej samej, jako zabawnej i kolorowej postaci. Dziewczyna jest tak mega pozytywna, że wszystkie wpisy czyta się lekko i przyjemnie.  Poza tym możemy oddać się studiom Jessi nad kolorami oraz z przyjemnością i uśmiechem na twarzy podziwiać jej szalone kreacje !
Myślę, że dawka kreatywności i inspiracji jest nam niezbędna na co dzień, a ludzie tacy jak Jessi Arrington mogą wyzwolić w nas szalone pomysły i zachęcić do ich realizacji.

A na koniec piękne słowa Jessi - spora motywacja.


RELATED POSTS

0 komentarze