Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Filmy, które zryją Ci głowę

wtorek, sierpnia 20, 2013 sieczkarnia 11 Comments Category : ,

Smaczny kawałek filmu dający do myślenia zjem ochoczo. Każdą taką perełkę traktuje tak jak dziecko nową zabawkę. Rzadko oglądam proste i zwyczajne filmy. Wcale nie oglądam komedii, filmów romantycznych, okruchów życia, sensacji i hitów kinowych. Największy procent mojego uznania zdobywają jednak horrory i filmy poryte. Im bardziej, tym lepiej.Dzisiaj mam dla Was dawkę filmów, po których seansie możecie mieć ochotę na jednego. Nie każdy jest dobry, ale każdy z pewnością zapada w pamięć.W Australii jest prawdopodobnie najwięcej szaleńców i opętańców. W tym filmie atmosfera jest gęsta od totalnego popieprzenia. Zdjęcia są tak mroczne i brudne, że nawet jak nie ma ostrych akcji i tak ciarki przechodzą.

z


Uwielbiam twórczość Elfriede Jelinek i według mnie pisze ona na podobnej płaszczyźnie co Chuck Palahniuk. Powieść jest super, a ekranizacja wcale nie odstaje. Pianistka to film perwersyjny, zawstydzający i bolesny. Ubolewała moja przyzwoitość, dobry smak i człowieczeństwo.

zTutaj to już nie przelewki.  Mroczna i cicha dziura, głowa lalki, smród i brud, a na koniec nieboszczyk. Tych fantazji nigdy nie zapomnę.

zJeden z moich ulubionych filmów i mogę iść na gołe klaty z tym kto stwierdzi, że to shit. Oglądając ten film jestem zła, smutna, płacze i boję się jednocześnie. To jest godna mieszanka.

zKocham von Triera! Po tym filmie pokochałam Nicole Kidman. Pomysł na formę i realizacja, których aż szkoda opisywać słowami, bo to po prostu trzeba zobaczyć.

zPo tym filmie zaczęłam się bać o swoją córkę, której jeszcze nie mam. Zaczęłam się jeszcze bardziej bać Rosjan, niepozornych typków i pokochałam ten kawałek. 

zKażdy film o gwałcie psuje mi krew w żyłach i bardzo podnosi poczucie wszechobecnej niesprawiedliwości na świecie. Ten film pokazuje jednak to co każda ofiara powinna mieć prawo zrobić ze swoimi oprawcami.

zTo już naprawdę gruby hardkor. Nie do końca polecam ten film, ale jak masz ochotę na coś mocnego to dawaj.

z


Kolejny rosyjski rozwalacz psychiki. Bardzo duże porycie, zezwierzęcenie i szaleństwo jak na jeden seans.

z


Na koniec coś co ostatnio jest i chyba niestety zawsze będzie na czasie. Jak myślisz, że wszyscy zamachowcy, oświeceni wariaci i terroryści to rzadkość to sprawdź ten film. Głowę urywa od samego początku, no bo skąd się biorą tacy ludzie?

z
Ten dziwny temat pokręconych i złych filmów nie został przeze mnie wyczerpany i chętnie Was jeszcze pomęczę, o ile nikt z Was nie zwymiotuje albo nie zemdleje oglądając powyższe.A Wy w jakich gatunkach filmowych się lubujecie?


RELATED POSTS

11 komentarze