Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Najczęstsze błędy Prawa Przyciągania

poniedziałek, lutego 08, 2016 sieczkarnia 0 Comments Category : ,

Prawo Przyciągania ma swoje złote zasady. Winno się ich przestrzegać, jeśli chcemy żeby przyciąganie było szybkie i efektywne. I oczywiście żeby udało się nam przyciągnąć to czego chcemy, nie marną podróbkę, albo którąś wodę po kisielu. Zasad jest kilka i bardzo łatwo wbić sobie je do głowy. Musimy ich także sumiennie przestrzegać - inaczej z przyciągania nici. 

law of attraction, prawo przyciąganiaWśród zasad, których obowiązkowo powinno się przestrzegać przyciągając cokolwiek - daną rzecz, wydarzenie czy zjawisko jest bycie wdzięcznym i dziękowanie, utrzymywanie pozytywnej postawy poprzez np. słuchanie afirmacji czy wizualizowanie, wykorzystywanie różnych metod na przyciągnięcie np. stworzenie tablicy marzeń, a także stworzenie dokładnej, sprecyzowanej wizji tego co chcemy przyciągnąć i mieć. Każda z nich jest ważna a np. ODPUSZCZANIE czyli puszczenie wizji po tym kiedy już ją zasiejemy jest niezwykle istotne i bez opanowania tej trudnej sztuki cała reszta jest bez znaczenia, gdyż odpuszczanie jest najbardziej istotne i to na nim się wszystko opiera. Znany potocznie slogan o tym, że mając coś w dupie szybciej to do siebie przyciągniemy wcale nie wziął się znikąd. 

Oprócz złotych zasad mamy też mniej kolorowe i najczęstsze błędy prawa przyciągania. Oto one:1. Próbujesz przyciągnąć coś konkretnego

To podobno jest największy błąd, który sprawia, że jest nam naprawdę ciężko spełnić swoje pragnienia. Jednocześnie też bardzo ciężko jest go nie popełniać, bo jednak zazwyczaj podobają się nam i pragniemy konkretnych rzeczy. Tej torebki, tej wycieczki, tego faceta, tego domu. Ważne jest jednak, żeby od początku unikać fiksowania się na dany przedmiot czy osobę. Chcąc konkretnej pracy, danego stanowiska nie bierzemy pod uwagę, że ktoś już dane stanowisko obejmuje, że sytuacja w której to my zaczynamy daną funkcję piastować bierze także pod uwagę fakt, że dana osoba traci tę pracę w okolicznościach negatywnej energii. Oczywiście może z niej dobrowolnie zrezygnować na rzecz lepszej pracy albo dostać awans, ale lepiej jeśli unikniemy wszczepiania się w daną rolę i będziemy przyciągać z luzem - funkcję, ale nie dane stanowisko. Musimy jednocześnie być nadal jak najbardziej konkretni co do naszego wymarzonego miejsca pracy, absolutnie jednak nie możemy się ustawiać na miejscu danej osoby. Podobnie jest z przyciąganiem ludzi. Bardzo wiele osób zakochuje się bez pamięci (lub prędzej - zauracza) w danej osobie i to ją chce potem za wszelką cenę przyciągnąć do swojego życia, wręcz sprawić że ta osoba bez pamięci zakocha się w przyciągającym. Nie bierzemy pod uwagę faktu, że ten człowiek może być już w szczęśliwym związku albo że po prostu nie jest zainteresowany. Dlatego przyciągając miłość musimy być równie maksymalnie konkretni co do cech jej wyglądu, charakteru itp., ale jednocześnie nie fiksować się na konkretnym człowieku.
2. Zapominasz o wdzięczności. Nie doceniasz tego co masz.

Bardzo ważne i jednocześnie łatwe w realizacji. Bo żeby dziękować, wcale nie trzeba jakoś specjalnie pilnować swojego umysłu. Wystarczy wyrobić w sobie nawyk wdzięczności, dziękowania w myślach, pisemnie, wrzucania karteczek do Słoika Dobrych Chwil/Wdzięczności. Codziennie dziękować za wszystkie dobrze rzeczy, chwile, słowa i sytuacje, które były naszym udziałem danego dnia. Dziękowanie sprawia, że w naszym życiu pojawia się więcej i więcej rzeczy za które możemy być wdzięczni. Dziękowanie nakręca tę machinę. Poczucie wdzięczności jest niezbędnym elementem Prawa Przyciągania i samego przyciągania, samej formuły. 3. Naciskasz na wszechświat.

Ciśniesz, ciśniesz i ciśniesz. Bo chcesz już, tu i teraz. NATYCHMIAST! Nie pozostawiasz Wszechświatowi czasu na realizację Twojego pragnienia, nie pozostawiasz mu pola do popisu, przestrzeni do działania. Tracisz pracę - chcesz nowej natychmiast, jeszcze tego samego dnia. Czasem się tak udaje, czasem nie. Czasem potrzeba więcej czasu na spełnienie pragnienia, czasem o wiele mniej. Jedyne co to wszystko warunkuje - Twoje nastawienie. Właśnie to wszystko nad czym musisz pracować. Poczucie wdzięczności, odpuszczanie, miej wyjebane, a będzie Ci dane i cierpliwość. Musisz mieć konkretną wizję, puścić ją w świat, ale potem już Ty sam się nią nie zajmujesz. Od tego momentu najintensywniej pracujesz nad swoim podejściem. Słuchasz afirmacji leczących Twoje podejście do pieniędzy, wizualizujesz, dziękujesz, oglądasz pozytywne i motywujące filmy, robisz to co przybliża Cię do spełnienia pragnienia np. w wypadku pracy wysyłasz CV, chodzisz na rozmowy o pracę, żyjesz tak jakbyś już nową pracę miał. Co to oznacza? Ano nie śpisz do dwunastej i nie chodzisz cały dzień w piżamie, ale faktycznie wstajesz o tej godzinie o której wstawałbyś do pracy, schludnie sie ubierasz, dbasz o siebie, a potem zajmujesz się rzeczami które do zrealizowania pragnienia Cię przybliżają. I nie naciskasz! Rób swoje, Wszechświat cały czas działa i pracuje. Zwłaszcza wtedy, kiedy Tobie sytuacja wydaje się beznadziejna. Wtedy działa najintensywniej.
4.Odczuwasz brak.

Wiem, że ciężko nie odczuwać braku pracy na bezrobociu, ale właśnie to jest najtrudniejszy element Prawa Przyciągania. Czujesz brak kasy kiedy jej nie masz, czujesz brak chłopaka kiedy jesteś samotna, czujesz brak X kiedy Ci tego po prostu brakuje. Każdy przyciągający i wierzący w Prawo Przyciągania powinien jednak sam w indywidualny sposób jakoś nad tymi brakami pracować. Jak? Staraj się żyć tak jakbyś już to miał. To jest zasada wymyślona przez Bashara, współczesnego nauczyciela Prawa Przyciągania, któremu chciałabym poświęcić kiedyś jakiś tekst w całości. Jak więc w skrócie żyć według zasad Bashara by nie odczuwać braku? Główną i uniwersalną zasadą dla wszystkich jest dbanie o dobre samopoczucie. Z tego właśnie powodu przyciągając warto stworzyć sobie swoją tablicę marzeń, swój Vision Movie, na każdym kroku w wizualnej formie przypominać sobie o swoim pragnieniu. Poza tym pracować nad zmianą złych przekonań, zwłaszcza tych dotyczących pieniędzy. Afirmować, wizualizować, oglądać komedie, unikać osób ze złą energią, czytać pozytywne książki, robić wszystko co daje nam dobrą energię. I właśnie wtedy, kiedy odczuwa się dobrą energię - zacząć żyć, działać i zachowywać się na co dzień tak jakby nasze pragnienie, było już rzeczywistością. To jest właśnie wcześniej przytoczony fragment o tym jak przyciągać pracę i to wszystko można doskonale dopasować do każdego innego pragnienia. Żyje tak jakbyś już to miał.

_________________________________________________________________________________


Jesli nie jesteś dobrze zaznajomiony z Prawem Przyciągania, zapraszam do tego postu w którym przeczytasz o efektach przyciągania moich i dwóch innych blogerek - Króliczka Doświadczalnego i Blue Kangaroo.


A może stosujesz Prawo Przyciągania? Jakimi efektami możesz się pochwalić?


RELATED POSTS

0 komentarze